www.vogueadventure.com

fashion adventure | For fashion essentials.

Moda

En tu corazón, amor, compasión, mer…

Feliz día de la madre a toda mujer consciente que siente amor, compasión y misericordia en su corazón ❣️🌺

22 Comments

 1. Linda Evangelista’yı paylaşmışsınız. Gerçekten tam bir icon kadındır. Kadınım diyene de “üff çekil şuradan” dedirtir. Bir de hiç estetiksiz ve no botox haliyle tam bir idoldür.

 2. Sizi takipten çıkıyorum,bu zulüm dünyanın başka yerinde yapılsaydı yüzde hastagle paylaşımlar yapardınız.Şimdi susup her şey normalmiş gibi davranıyorsunuz.Burası instagram burası yalan dolan

 3. Normalde her şeye paylaşım yapan siz neden Kudüs’le Mescidi Aksa ile oradaki insanlık dışı olaylarla ilgili paylaşım yapmıyorsunuz ?

 4. Sizi severek takip ediyordum ama Filistindeki zulüm hakkında tek stori atmadınız. Bekledim belki son dakikalarda atarsınız diye ama siz hala günlük gülistanlık şeyler paylaşıyorsunuz. 1.3 takipçili birisiniz belki diğer ülkelerden sizi takip edenler vardır bu zulmü onlara duyurabilirdiniz ama siz tarafsız kalmayı seçtiniz. O yüzden artık takipten çıkıyorum.

 5. Masum insanların ölmesine tepkisiz kalmak, link paylaşmaya devam etmek! Sınıfta kalmak dedikleri bu olsa gerek. Bir çocuk ölüyor ve bunu görmezden geleni takip etmekte biz insan olanlara yakışmaz.

 6. Paylaşım yapmamanız çok üzücü şu zamana kadar belki yaparsınız ama Notre Dame katedrali yandığında #prayforparis etiketleri anında yapıldı çok yazık…

 7. Kişiye Özel Pirlanta ve Altın Takı Tasarimi En Uygun Fiyat Garantisi
  Taktiğiniz takılar kişiliğinizin, tutkularinizın ve yaşam tarzınizın bir ifadesidir. Özel olarak tasarlanmış bir parça oluşturmak çok zor görünebilir,ancak süreci basitleştirme ve hatta karmaşık tasarıimları bile erişilebilirhale getirme konusunda tecrübeliyiz.Tasarımcilarımiz, vizyonunuzu ve bütçenizi yansitan benzersiz bir tasarim geliştirmek için sizinle birlikte çalışacaktır. Ozel tasarım uzmanlarımiz, en son tasarım teknolojisini sanatçıliğa ve ince işçiliğe olan bağlıliğımizla birleştirerek ilhamınizi hayata geçirecek.
  #pirlantayüzük #bagetpirlanta
  #tektaşyüzük #beştaşyüzük
  #pirlantakolye #pirlantaküpe
  #pirlantabileklik #elmaslar #alyanslar
  #altıntakilar ve daha niceleri sizlerle
  Whatsapp Canlı Sipariş: 02129099438
  İnstagram: thedesigndiamond
  http://www.thedesigndiamond.com
  Kişiye Ozel Pirlanta Tasarımi

 8. 🍡🍦🍧🍨🍩🎂🍰🧁🥧🍫🍬🍭 Herkese #mutlubayramlar🎈 pelin hanım sevgiler… #annelergünü ❣️🌺

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.