www.vogueadventure.com

fashion adventure | For fashion essentials.

Moda

Hailey #haileybieber #lovethi…

Hailey 🔥💥‼️ #haileybieber #lovethislook #loveit

24 Comments

 1. Kampanyalı fiyat ve bilgi için dm yazabilirsiniz 🦋#proteztirnakistanbul #kaliciojeistanbul #jeltirnakistanbul #besiktas #nailarts #elayakbakim #etilerproteztırnak #nişantaşı #bakımzamanı

 2. Sırf görüşlerine ters düştüğü için DİOR, BELLA HADİD’İN SÖZLEŞMESINI FESHETTİ. Hâlâ dior reklami yapmaya devam edecek mısınız?

 3. Merhaba ben Esila Erva ANNAÇ Sma tip 1 hastasıyım. 6 aylığım. 4 doz spinraza ilacımı aldım. Zamanla kaslarımı kaybediyorum. Bu hastalıktan kurtulmam için almam gereken Zolgensma ilacına sizin desteğinizle ulaşabilirim. Amerika’da tedavi olabilmem için bu son şansım. CANLI YAYINLARINIZ DA ESİLA’YA YER VERİR MİSİNİZ? BUGÜN BENİM MUCİZEM OLUR MUSUNUZ?
  NOT: VALİLİK İZNİMİZ VARDIR
  @esilayanefesol

 4. Merhaba ben Esila Erva ANNAÇ Sma tip 1 hastasıyım. 6 aylığım. 4 doz spinraza ilacımı aldım. Zamanla kaslarımı kaybediyorum. Bu hastalıktan kurtulmam için almam gereken Zolgensma ilacına sizin desteğinizle ulaşabilirim. Amerika’da tedavi olabilmem için bu son şansım. CANLI YAYINLARINIZ DA ESİLA’YA YER VERİR MİSİNİZ? BUGÜN BENİM MUCİZEM OLUR MUSUNUZ?
  NOT: VALİLİK İZNİMİZ VARDIR
  @esilayanefesol

 5. Merhaba ben Esila Erva ANNAÇ Sma tip 1 hastasıyım. 6 aylığım. 4 doz spinraza ilacımı aldım. Zamanla kaslarımı kaybediyorum. Bu hastalıktan kurtulmam için almam gereken Zolgensma ilacına sizin desteğinizle ulaşabilirim. Amerika’da tedavi olabilmem için bu son şansım. CANLI YAYINLARINIZ DA ESİLA’YA YER VERİR MİSİNİZ? BUGÜN BENİM MUCİZEM OLUR MUSUNUZ?
  NOT: VALİLİK İZNİMİZ VARDIR
  @esilayanefesol

 6. Merhaba ben Esila Erva ANNAÇ Sma tip 1 hastasıyım. 6 aylığım. 4 doz spinraza ilacımı aldım. Zamanla kaslarımı kaybediyorum. Bu hastalıktan kurtulmam için almam gereken Zolgensma ilacına sizin desteğinizle ulaşabilirim. Amerika’da tedavi olabilmem için bu son şansım. CANLI YAYINLARINIZ DA ESİLA’YA YER VERİR MİSİNİZ? BUGÜN BENİM MUCİZEM OLUR MUSUNUZ?
  NOT: VALİLİK İZNİMİZ VARDIR
  @esilayanefesol

 7. Merhaba ben Esila Erva ANNAÇ Sma tip 1 hastasıyım. 6 aylığım. 4 doz spinraza ilacımı aldım. Zamanla kaslarımı kaybediyorum. Bu hastalıktan kurtulmam için almam gereken Zolgensma ilacına sizin desteğinizle ulaşabilirim. Amerika’da tedavi olabilmem için bu son şansım. CANLI YAYINLARINIZ DA ESİLA’YA YER VERİR MİSİNİZ? BUGÜN BENİM MUCİZEM OLUR MUSUNUZ?
  NOT: VALİLİK İZNİMİZ VARDIR
  @esilayanefesol

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.